Grethe Bahne Madsen (formand)
Ullemosevej 2, Sigerslevvester
3600 Frederikssund
tlf.: 4731 6756
E-mail: madsen.ullemose@mail.dk

Kirsten Aunstrup (næstformand)
Egebakken 10
3480 Frederiksborg
E-mail: kirsten@aunstrup.com

Knud Rosted (kasserer)
Nørrevej 64
3070 Snekkersten
E-mail: knud.rosted@stofanet.dk

Lotte Nielsen (sekretær)
Jellingvej 6
3650 Ølstykke
Tlf.: 2347 3871
E-mail: Lotte@Fihl.net

Claus Due (webmaster)
Gl. Strandvej 240A
3050 Humlebæk
E-mail: claus@due.dk

Karsten Hilde (bestyrelsesmedlem og kursusudvalg)
Kjeldsvang 8
3400 Hillerød
E-mail: e.hilde@mail.dk

Anny Fosborg (bestyrelsesmedlem og kursusudvalg)
Stenager 30
3600 Frederikssund
E-mail: anny.fosborg@youmail.dk

Jørgen Svaneberg (bestyrelsesmedlem)
Rugmarken 43, st., t.v.
E-mail: jorgensvaneberg@gmail.com

Distriktsforeningens hjemmeside findes her: www.dindistriktsforening.dk

Tilmeld dig nyhedsbrevet

* krævede felter